ציפויי שיניים – הגיע הזמן לאסתטיקה דנטלית!

גם אתם, כמו עוד רבים אחרים, מחפשים אחר הדרך האידיאלית אל החיוך המושלם. הביקוש לטיפולי אסתטיקה דנטלית עלה משמעותית בשנים האחרונות, כאשר המודעות לבריאות הפה ולשגרת תחזוק נכונה נמצאת בשיאה. אחד מאותם טיפולים אסתטיים שתוכלו לעשות הוא טיפול של ציפוי שיניים. גלגולו של הטיפול הזה התחיל במטרה להעניק מענה למטופלים שסבלו מסדקים בשיניים.

כיום, טכניקה של ציפוי השיניים לא באה לידי ביטוי רק עם שיקום שיניים שבורות, אלא שגם אנשים שכמהים לחיוך מיליון דולר (מבלי לשלם מיליון דולר) יכולים ליהנות מהטיפול הייחודי. כידוע, החיוך שלכם הוא תעודת הזהות שלכם וכרטיס הביקור שלכם בכל מקום אליו אתם מגיעים. בעוד חיוך יכולים ליצור פלאים, הוא גם יכול ליצור מבוכה.

החיוך שלכם הוא זה שמלווה אתכם אל ראיון העבודה, אל פגישות עסקיות וגם אל פגישות רומנטיות. השאירו חותם עם החיוך שלכם, והחלו את הדרך כעת עם טיפולי אסתטיקה דנטלית של ציפויי שיניים!

ציפויי שיניים – הגיע הזמן לאסתטיקה דנטלית!

אז מה זה בעצם ציפוי שיניים?

מרבית הכוכבים הגדולים מגלים אהדה רבה לציפויי השיניים, ואפשר לומר כי חלק נכבד מהחיוך הזוהר שלהם מבוסס על הטכניקה הייחודית. בסופו של דבר, מדובר על הדבקת חומר על השן, כאשר לטובת הדבקה איכותית והתאמת החומר אל השן, יש להשחיז אותה מעט. ההשחזה (החיונית להדבקת החומר) אינה פוגעת בשן, וכי מדובר על השחזה מזערית.

חשוב לדעת: על מנת להגיע לתוצאות מרשימות, יש לבצע את הטיפול אך ורק עם רופא שיניים מנוסה בטכניקה ייחודית זו. מדובר על מספר שלבים שונים שיש לבצע, כאשר תחילת הדרך היא עם יצירת תבנית שיניים, במטרה לייצר ציפוי המתאים בגודלו לשן. תפקידו של רופא השיניים הוא גם לבחור את גוון הציפוי המתאים ביותר, זאת על מנת ליצור הרמוניה ואחידות בפה שתבוא לידי ביטוי עם החיוך הקורן שלכם.

אז מיהו קהל היעד לטיפול ציפוי השיניים?

  • אם אתם מעוניינים בחיוך זוהר – הטיפול המתאים לכם
  • תנאי סף: שיניים בריאות ומבלי שאתם צריכים לעבור בקרוב טיפול שיניים
  • פתרון איכותי לאלו הסובלים מסדק קטן בשן / פער בגוון השיניים
ציפויי שיניים – הגיע הזמן לאסתטיקה דנטלית!

כל השלבים בדרך אל החיוך המושלם שעליו חלמתם

  • השלב הראשון הוא בדיקת אבחון ראשונית. בבדיקה זו המטרה היא להבין את הצרכים שלכם, את הציפיות שלכם מהטיפול ובעיקר לבדוק האם אתם עומדים בתנאי הסף לטיפול. לדוגמא, במידה ואתם רוצים ציפוי על שן שעברה טיפול שורש, הרי שיומלץ לכם לבצע כתר ולא לבצע ציפוי.
  • השלב השני הוא לקיחת מדידות. לאחר שהוסברו לכם השלבים, רופא השיניים ייקח את המידות שלכם במטרה להתאים לכם ציפוי התואם בגודלו לשיניים שלכם. בשלב זה גם יקבע הגוון של הציפוי בשיתוף פעולה אתכם.
  • השלב הסופי והאחרון הוא יישום הציפוי על השיניים שלכם. חשוב לחדד: את הדבקת הציפוי יש לבצע אך ורק עם רופא שיניים מיומן שהתנסה בטיפולים מסוג זה. מדובר על עבודה טכנית עדינה, שמה שמבדיל בין תוצר מרשים לבינוני הוא רמת דיוק העבודה.

"יש קשר בין טיפולי הלבנה לטיפול ציפוי השיניים?"

אין כל קשר בין הטיפולים. מטופלים שמעוניינים לבצע הלבנת שיניים מעוניינים בנראות מסוימת, בעוד ציפוי השיניים יוצר נראות מעט שונה. מדובר על נראות קורנת וחיונית, שבאמצעותה ניתן לשנות את הגוון של השיניים וכך כביכול לעשות על הדרך גם מעין "הלבנה". תוכלו להגיע גם אתם אל פגישת ייעוץ עם רופא השיניים, כאשר לאחר האבחון תותאם לכם תכנית טיפולים ראויה ומתאימה לכם.

אהבת את המאמר? שתף/י עם החברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מאמרים נוספים

כמה זמן לוקח לעשות טיפול שורש?

כמה זמן לוקח לעשות טיפול שורש?

הגעתם לבדיקה כללית במרפאה ותוצאות הבדיקה שיקפו בפניכם: אתם צריכים לעשות טיפול שורש! אז נכון, מדובר על טיפול מעמיק וחודרני, אך מה שהופך את הטיפול למאיים כל כך הוא כלל לא הטיפול, אלא דווקא המיתוסים והאגדות שנוצרו עליו. טיפול השורש

קרא עוד »
מהי קוסמטיקה דנטלית?

מהי קוסמטיקה דנטלית?

רפואת השיניים מציעה כיום מניפה רחבה של טיפולי שיניים איכותיים. ניתן לחלק את הטיפולים השונים ל-3 קבוצות עיקריות: טיפולי שיניים שהדגש שלהם הוא על תפקוד השן. טיפולי שיניים שמטרתם שיפור החזות האסתטית. טיפולים המשלבים בין תפקוד השן ובין נראות השן.

קרא עוד »
איך מטפלים בשן לאחר פציעה?

איך מטפלים בשן לאחר פציעה?

אתם לא יכולים לשלוט בכל דבר שקורה לשיניים שלכם, אך אתם בהחלט יכולים לשלוט בהחלטה שלכם לקבל את הטיפול המקצועי ביותר. במרפאת השיניים שלנו, אנו מבצעים שלל טיפולים לשיניים שנסדקו, נשברו או נתלשו ממקומן בעקבות פציעה. מכה חזקה בשן בעקבות

קרא עוד »